Dantoy GREEN BEAN Zestaw do piasku 10+ m-cy

Dostępność: dostępny
Cena: 57,00 zł 57.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Dantoy
Kod produktu: A1-2625

Opis

 

GREEN BEAN Zestaw do piasku 10 m-cy +

Ten ładny, mały zestaw kubełkowy nadaje się zarówno do zabawy w pojedynkę, jak i z innymi. Zabawa na zewnątrz w piaskownicy bądź na plaży wzmacnia rozwój sensoryczny dziecka. Maluch jest już gotowy na swój debiut w piaskownicy bądź plaży, a przede wszystkim w naturalnym środowisku na świeżym powietrzu! Zestaw zawiera wiaderko, łopatkę, grabki, piaskową foremkę z uroczym zwierzęcym motywem oraz sitko - które stanowi przykrycie wiaderka. Wszystkie części są w stonowanych, naturalnych kolorach. Produkt należy do linii Green Bean Dantoy, w której znajdują się zabawki wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu z oznakowaniem ekologicznym oraz certyfikatem Nordic Swan. Zabawki z tej linii należą do limitowanej edycji, gdyż zostały wykonane z własnych nadwyżek odpadów, które fabryka DANTOY ma na stanie. Sprawia to, że ta seria zabawek jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zestaw może być używany od 10-go miesiąca życia.

 

 

 

LICZBA CZĘŚCI ZESTAWU – 5 szt

 

 

 

WIEK – 10m+

Ten produkt można myć w zmywarce.

 

Wymiary opakowania 15x19x15 cm

 

 

 

 

 

Linia GREEN BEAN Dantoy zabawki wykonane w 100% z recyklingu, opatrzone etykietą Nordic Swan!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty wybrane do tej serii zabawek pozwalają dzieciom odkrywać przyrodę.

 

 

Mniejsze dzieci są szczególnie narażone na chemikalia w swoim otoczeniu. Zabawki GREEN BEAN spełniają surowe wymagania środowiskowe i zdrowotne.

 

 

 

WYMAGANIA DOT. ETYKIETY NORDIC SWAN:

 

 

 

 

 

 

Kiedy Dantoy tworzy nowe zabawki z odpadów, musi dokładnie wiedzieć, jakie rodzaje tworzyw sztucznych poddawane są recyklingowi. Odpady używane w zabawkach GREEN BEAN są zbierane z naszej własnej produkcji, która jest opatrzona znakiem Nordic Swan, dzięki czemu możemy zapewnić produkt z recyklingu, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

 

 

 

 

 

TO JEST WYJĄTKOWA ZABAWKA:

 

 

 

 

 

 

Zabawki GREEN BEAN są wyjątkowe, a ze względu na proces recyklingu nie ma dwóch zabawek, które wyglądałyby dokładnie tak samo. Różne odcienie kolorów w tych produktach są tworzone przez losowe mieszanie plastikowych odpadów dostępnych w danym czasie.

 

 

Produkty GREEN BEAN są zabawkami z limitowanej edycji, ponieważ są wykonane z naszych własnych nadwyżek odpadów, które mamy w magazynie, dzięki czemu ta seria zabawek jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

 

 

 

 

 

CELE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU:

 

 

 

 

 

W Dantoy chcemy skupić się na Światowych Celach Zrównoważonego Rozwoju określonych przez ONZ i pracować nad nimi. Jest to proces ciągły. Zawsze chcemy iść w dobrym kierunku i pozytywnie wpływać na środowisko. Recykling nadmiaru materiałów z naszej wewnętrznej produkcji jest kolejnym krokiem ku temu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl